HYPOTEČNÍ ÚVĚRY

Řešíte nyní otázku bydlení, pravděpodobně budete potřebovat hypoteční úvěr. Neuspěli jste u vaší banky? Nevzdávejte se, každé banky mají jiné podmínky a já vám pomohu najít tu správnou pro vás. Pro vybrané profese 100% hypotéka.

Tip pro Vás: Víte o tom, že od roku 2018 můžete banku změnit i mimo fixaci bez větších poplatků? Refinancujte! Snížíte své splátky a ušetřete.

Servis po celou dobu spolupráce

Hlídám a porovnávám aktuální možnost hypotečního úvěru aby jste měli vždy tu nejlepší hypotéku.

Přehled hypoték podle účelu

Vlastníte nemovitost a sháníte peníze na vybavení domácnosti, pořízení karavanu, hausbótu, nákup lesa nebo pole? V těchto případech vám banka neposkytne klasickou hypotéku, ale k potřebným penězům se můžete dostat díky takzvané americké hypotéce. V čem se liší americké hypotéky od těch běžných? Jaké jsou podmínky sjednání americké hypotéky? Podívejte se na srovnání americké hypotéky a klasické účelové hypotéky.

Neúčelová hypotéka zajištěná nemovitostí

Banky vedle klasických hypotečních úvěrů poskytují také takzvané americké hypotéky. Jedná se o neúčelový úvěr zajištěný nemovitostí, u kterého bance nesdělujete, jak s penězi naložíte. Úvěr můžete využít na cokoliv – například na pořízení vybavení domácnosti, nákup karavanu, pozemku či rekreační nemovitosti, kterou nelze financovat klasickou hypotékou, nákup osobního automobilu nebo jako počáteční investici na rozjezd podnikání. Pokud uvažujete o americké hypotéce, dopředu zvažte, zda budete schopni úvěr řádně a včas splácet.

Banky si v případě amerických hypoték stanovují určitou minimální a maximální výši úvěru. Získat můžete úvěr až do 70 % hodnoty zastavované nemovitosti. Pokud vlastníte hodnotnou nemovitost dosáhnete i na několik milionů korun. Americkou hypotéku lze splácet stejně jako klasickou hypotéku velmi dlouhou dobu, například až 25 let. Zvolit si můžete také dobu fixace úrokové sazby, po kterou se vám nemění výše úrokové sazby ani měsíčních splátek. Stejně jako u běžné hypotéky musíte při sjednávání americké hypotéky prokázat dostatečnou bonitu. Nelze získat americkou hypotéku bez doložení příjmu nebo nahlížení do registru.

Smluvní podmínky americké hypotéky se u jednotlivých bank liší. Pokud potřebujete naráz srovnat nabídky od více bank, využijte naši kalkulačku americké hypotéky. Rychle vám ukáže, u které banky je americká hypotéka nejlevnější. Naši hypoteční specialisté vás provedou procesem sjednání úvěru.

Příklad: Americká hypotéka na nákup karavanu v hodnotě 2 miliony korun

Hodnota nemovitosti: 3 000 000 Kč Výše americké hypotéky: 2 500 000 Kč
Doba splácení: 30 let Výše měsíční splátky: 9 266 Kč
Doba fixace úrokové sazby: 3 let Výše úrokové sazby: 2,02 %

Srovnání americké hypotéky

Stejně jako u ostatních finančních produktů najdeme i v případě americké hypotéky několik výhod a nevýhod. Zájemci o americkou hypotéku by měli věnovat pozornost především nevýhodám tohoto produktu. Srovnání americké hypotéky s běžnou účelovou hypotékou potvrzuje, že americké hypotéky jsou úročeny mnohem vyšší sazbou. Podmínkou získání americké hypotéky je rovněž zastavení vlastní nemovitosti. V krajním případě, kdy klient banky americkou hypotéku nesplácí, může dojít k prodeji zastavené nemovitosti. Další výhody a nevýhody nabízí naše srovnání americké hypotéky níže.

Výhody americké hypotéky

 • Úvěr lze využít na cokoliv, třeba na cestu kolem světa
 • Můžete si půjčit až několik milionů korun
 • Velmi dlouhá doba splatnosti (například 25 let)
 • V porovnání se spotřebitelskými úvěry výhodnější úroková sazba
 • Možnost volby doby fixace úrokové sazby

Nevýhody americké hypotéky

 • Nemovitost je zatížena zástavním právem. V případě neschopnosti splácet můžete o nemovitost přijít
 • Vyšší úroková sazba oproti klasické hypotéce
 • Administrativní náročnost (např. potvrzení o příjmech, list vlastnictví, ocenění nemovitosti)

Americkou hypotéku nabízí například Česká spořitelna nebo Komerční banka (KB).

Úvěry ze stavebního spoření

Plánujete čerpat úvěr ze stavebního spoření a nevíte jak na to? Pomůžu Vám.

Výhody úvěru ze stavebního spoření:

 • Státní podpora
 • Garantovaný úrok po celou dobu splatnosti
 • Rychlost vyřízení
 • Roky jsou odečitatelné z daní
 • Úvěr je možný se zástavou i bez ní

Spolupracuji se všemi stavebními spořitelnami. Ke každému stavebnímu spoření můžete stále získat státní podporu. Ale především, zde existuje možnost vyřízení překlenovacího či řádného úvěru za zajímavých podmínek a dlouhé doby splatnosti.

Spolupracuji s těmito stavebními spořitelnami

Spotřebitelské úvěry

Spotřebitelský úvěr můžete použít na cokoliv, od koupi auta, vysněné dovolené nebo zboží. Je pryč doba úvěrů s úrokem nad 10%, banky dnes lákají na sazby od 2,99% bez větších záludností a s dobou splatnosti až 10 let

Tip pro Vás: Jaká je vaše splátka a úrok? Nechejte si nezávazně přepočítat vaše úvěry a tím odlehčit vašemu rozpočtu

Na spotřebitelský úvěrech spolupracuji s

Firemní úvěry

Řeším finanční prostředky pro firmy. Potřebujete pořídit auto do firmy, koupit investiční nemovitost, úvěrový kontokorent nebo peníze na rozvoj firmy? Vše Vám vyřídím za výhodných podmínek.

Na úvěrech spolupracuji s

Menu